E-Shop

Vysoké požadavky na vzduchotěsnost nízkoenergetických a pasivních domů již v mnoha případech NELZE řešit „klasickými způsoby“, ale je potřeba použít speciální komponenty, které jsou určené (a v mnoha případech i speciálně vyvinuté) k zajištění vzduchotěsnosti stavebních konstrukcí, případně k vyřešení složitých konstrukčních detailů (způsobených např. velkou tloušťkou izolace a pod.). Pasivní dům je vlastně „jen“ o důkladném provedení a zvládnutí všech detailů.

Na dalších stránkách naleznete komponenty zajišťující vzduchotěsnost stavebních konstrukcí. Jedná se hlavně o různé: elektroinstalační krabice, membránové průchodky, vzduchotěsné pásky, fólie, nátěry, penetrace a pod. Průběžně budeme pro vás naši nabídku rozšiřovat o další nové komponenty, které si v případě zájmu můžete objednat přes objednávkový formulář popř. na naší mailové adrese. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Bohužel ani ty nejdokonalejší, nejlepší a nejdražší vzduchotěsné komponenty vám nezaručí 100% jistotu vzduchotěsného provedení vašeho domu. Vše je totiž o lidech, kteří pak s těmito komponenty pracují!!! Často totiž nebývají dostatečně poučeni o tom, jak je vzduchotěsnost důležitá pro správný chod pasivního domu. Proto je dobré tyto práce ponechat odborným firmám, které mají již zkušenosti s těmito komponenty.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.